Kategoria Blog

Rusza nowa usługa „Sell in Poland”

Wraz z partnerami strategicznymi uruchomiliśmy naszą najnowszą usługę „Sell in Poland„. Specjalne usługi biznesowe dla naszych zagranicznych klientów B2B, chcących rozpocząć sprzedaż on-line w Polsce. Nowatorskie czy nowe? No właśnie, czy wsparcie B2B w 2021 roku ma jeszcze sens? Z…

Czemu klient nie kupuje?

Dziś opowiemy o przyczynach przestoju w handlu. Masz świetną ofertę, niesamowite produkty a klient nie kupuje? Zobacz jak zmienić podejście do reklamy by uzyskać fanów zamiast klientów. To nie jest magia, to się dzieje każdego dnia u konkurencji.

Jak zwiększyć atrakcyjność oferty agencji PR

Świat internetu pędzi do przodu, tak samo dzieje się z ofertą. Czy Państwa agencja, jest gotowa na marketing 3.0 i 4.0? Współpraca z klientem nie musi być ciężka, by przynosiła zakładany zysk. Zobacz jak możesz, już dziś rozwinąć skrzydła Swoich…

Oferta dla agencji PR

Miło nam poinformować o nowej ofercie na publikowanie informacji prasowych na łamach naszych portali erodzina.com oraz ekobiety.pl.

Reklama barterowa kwitnie

Coraz więcej działań reklamowych działa u nas na zasadach barterowych. Testujemy dla naszych klientów elektronikę i urządzenia AGD. Coraz więcej również zleceń na testy sprzętu.

ekobiety.pl – portal kobiecy

Portal o tematyce kobiecej wydawany nieprzerwanie od 2006 roku. Wielokrotnie unowocześniany by w 2017 roku działał w aktualnej wersji. Miesięczne odwiedziny w granicach 4500-7000uu.

erodzina.com – portal rodzinny

Portal powstaje nieprzerwanie od 2004 roku. Miesięcznie odwiedza go ponad 5000-9000uu. Odbiorcami są kobiety w wieku 20-45lat. Duży nacisk stawiamy na sprawy zdrowia i rodziny.