Rusza nowa usługa „Sell in Poland”

Wraz z partnerami strategicznymi uruchomiliśmy naszą najnowszą usługę „Sell in Poland„. Specjalne usługi biznesowe dla naszych zagranicznych klientów B2B, chcących rozpocząć sprzedaż on-line w Polsce.

Nowatorskie czy nowe?

No właśnie, czy wsparcie B2B w 2021 roku ma jeszcze sens? Z rozmów z naszymi klientami wynika, że tak. Już na samym początku nowego projektu, możemy pochwalić się licznymi kontaktami na poczet przyszłych działań.

Coraz więcej sklepów internetowych poszukuje dobrych rozwiązań monitoringu rynku. Część partnerów poszukuje dedykowanego rozwiązania, część poszukuje informacji jak ta technologia zmieni ich biznes.

e-commerce a nadzorowanie cen

Naszym nowym sztampowym produktem, stała się zaawansowana platforma analizująca ceny on-line. Tworząc udaną sprzedaż w internecie warto poznać najnowsze trendy cenowe, która pozwolą jeszcze lepiej lokować produkty.

Czas to pieniądz, to powiedzenie dziś jeszcze lepiej oddaje rzeczywistość rynku on-line. Najlepszym przykładem, może być wdrożenie rozwiązań Big-Data to analizy trendów rynkowych. Sell in Poland pozwala na śledzenie rynku on-line w szybki i przejrzysty sposób.

To wstęp do następnych dedykowanych rozwiązań dla branży e-commerce. Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonego sposobu na jeszcze lepszą sprzedaż na Allegro lub Ceneo – zapraszamy do kontaktu.

Więcej informacji wkrótce.