Własny sklep internetowy już od 49zł netto miesięcznie

Własny sklep internetowy już od 49zł netto miesięcznie! Dedykowana platforma, hosting oraz pomoc techniczna dla Twojej sprzedaży. Nigdy nie było lepszego czasu by rozpocząć sprzedaż w internecie.

Do naszej oferty wpadła promocja na prosty sklep internetowy w cenie już od 49zł netto miesięcznie. Za comiesięczną opłatą otrzymujesz funkcjonalny sklep internetowy, blog i stronę www. Trzy produkty w jednym.

Dodajesz produkty, dodajesz ofertę, zaczynasz sprzedaż we własnym sklepie internetowym. W cenie hosting, adres email, strona www i sklep ecommerce.

Własny sklep internetowy za 49zł netto miesięcznie

Własny sklep internetowy za 49zł netto miesięcznie

Załóż sklep internetowy – ecommerce za 49zł miesięcznie

Sezon 2022 to dobry czas na otworzenie sklepu on-line. Myślisz o sprzedaży w internecie? Czy chcesz walczyć z konkurencją na allegro czy olx? Pomyśl o własnym sklepie internetowym.

Specjalna oferta z pełną obsługą IT po naszej stronie. Pomagamy uruchomić sklep, dajemy hosting oraz adres mail. Uruchomienie sklepu nawet w 7 dni od złożenia zamówienia.

Warto posiadać własny sklep internetowy?

Gdy nie wiesz jak dobrze pójdzie sprzedaż nie warto inwestować dużych pieniędzy w rozwiązania dedykowane. Mini sklep internetowy pozwoli przedstawić ofertę oraz ruszyć ze sprzedażą.

Ale nie musisz płacić kilkadziesiąt tysięcy za dedykowane rozwiązanie. Bo początki biznesu to niepewna przyszłość. Lepiej ryzykować mniej by z czasem zbudować swoją pozycję na rynku.

Małe koszty to małe ryzyko! Poświęć czas na istotne sprawy dla Twojego biznesu, a sprawy informatyczne pozostaw w rękach Itaxo.

Chcesz rozpocząć przygodę z e-commerce? Zapraszamy do kontaktu

Sklep Internetowy czy Allegro?

Od dawna toczą się dyskusje nad wyborem co jest lepsze? Patrząc na aktualne podwyżki opłat dla sprzedających na Allegro oraz walkę o najniższą cenę własny sklep staje się coraz lepszym rozwiązaniem.

W naszym sklepie prowadzimy handel niemal za darmo a jednocześnie budujemy swoją markę i pozycję rynkową. Na Allegro jesteśmy jednym z tysięcy sprzedawców, co nie ułatwia budowy grupy stałych klientów. Czy naprawdę chcesz sprzedawać towar po kosztach?