Wspieramy lokalny biznes i micro firmy

Lokalny biznes i małe firmy, to jedna z naszych głównych grup docelowych. Kochamy to co robimy a pomoc małym firmom daje nam olbrzymią przyjemność. Od 2013 roku budujemy dedykowane rozwiązania dla firm z ograniczonym budżetem.

Internetowa pomoc dla lokalnego biznesu

Jesteśmy dumni, że nasza oferta jest dostępna cenowo dla wszystkich lokalnych firm. Wiemy jak ważna jest pomoc oraz wsparcie dla najmniejszych. Duże projekty o dużych budżetach to również bardzo długie terminy wdrożenia.

Działania na rzecz małych firm są dużo szybsze oraz dają nam olbrzymie pokłady satysfakcji. Biznes lokalny potrzebuje sprawdzonych rozwiązań w rozsądnych cenach.

Podstawowe sprawy – wyzwanie dla małej firmy

Zauważyliśmy, że małe firmy potrzebują pomocy już przy najprostszych sprawach. Od stworzenia prostej strony internetowej, przez obsługę graficzną kończąc na wsparciu dla kanałów społecznościowych i sprzedaży.

Najczęściej pomagamy w zbudowaniu odpowiedniej strony internetowej, przygotowaniu wizualnej i tekstowej oprawy prezentacji oferty po stworzenie logotypu i wizytówek. Potem szkolenia z Facebook’a i Instagrama, aż po wsparcie we wdrożeniu ofert na Allegro.

Nie możemy zapominać również o tworzeniu szablonów graficznych właśnie pod aukcje allegro oraz pod mailing. Często podpowiadamy i pomagamy z analizą danych odwiedzin (Google Analytics) a kończąc na tłumaczeniach opisów produktów.

Pomagamy w realizacji pomysłów i kreatywności

Czy mała firma może być kreatywna i innowacyjna? Oczywiście jeśli odpowiednio spojrzy na swoje silne i słabe strony oraz wymyśli jak wybić się z tłumu. Często współpracujemy z właścicielami by zbudować nowy sposób promocji produktów czy usług. Tego typu działania są niesamowicie satysfakcjonujące i pokazują, że mały również może być nowoczesny.

Internet jest dla każdego, wystarczy jedynie mądrze zaplanować działania oraz kanały i formę komunikacji.

Wspieramy lokalny biznes – prowadzisz kwiaciarnię lub zakład fryzjerski? A może jesteś właścicielem osiedlowego sklepu? Już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o warunki współpracy.